Bitcoin

Bitcoin (BTC) 45.000 Dolarda Direnirken, Ünlü CEO’dan Yeni Tahmin Geldi

Celsius Network CEO'sundan Yeni Tahmin!

Lideer kripto para birimi Bitcoin (BTC), 45.000 dolar seviyesinde amansız bir mücadele veriyor ve gün içerisinde birkaç kere 45.000 doların altına çekilse de hala burayı tam olarak kaybetmemiş durumda.

Bitcoin Yeni Rekora Uzak Değil

ABD’nin önde gelen kripto para platformlarından olan Celsius Network’ün CEO’su Alex Mashinsky,, Bitcoin’in yakın zamanda yaşadığı düşüşe rağmen hala rekor kırma şansının bulunduğunu düşünüyor.

Ünlü isim, konu hakkında şunları belirtti:

Eğer yeni alıcılar yeterli hacmi yaşatabilirse yeniden 53.000 doları ve devamında 55.000 doları test edebiliriz. Eğer bunu kırabilirsek yeni rekoru bu sene görebiliriz.”

Mashinsky, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda inanılmaz bir yükseliş elde edip 140.000 doları bulabileceğine inanıyor.

Analist, özellikle önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde 140.000 dolar ila 160.000 dolar arasında seviyelere dikkat çekerek bunların yeni rekor olacağının altını çizdi.

Çinli madencilerin yaşattığı panik ve düşüşün artık bittiğini ve fiyatın yükseleceğini belirten CEO, açıklamasına şöyle devam etti:

Bitcoin’in ilk 100 milyon kullanıcıya ulaşması 12 yıl sürdü. Bunun iki katına ulaşması ise 5 ayda gerçekleşti. Şimdi ise 200 milyondan fazla kullanıcı BTC sahibi ve bu durum kesinlikle hızlanıyor. Daha fazla talep görmeye başladık ve bu daha yüksek fiyat anlamına gelecek.”

Bitcoin 7 Eylül tarihinde sert bir düşüş yaşasa da hala 44.000 dolar desteğini koruyor ve bu desteğin altına inilmediği sürece BTC hala güvenli noktada sayılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu