coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluBitcoin (BTC) 45.000 Doları Geçti, Ethereum (ETH) Yükseliyor: Pullix (PLX) 15.000'den Fazla...

Bitcoin (BTC) 45.000 Doları Geçti, Ethereum (ETH) Yükseliyor: Pullix (PLX) 15.000’den Fazla Kullanıcı Görüyor ve Lansmanda 100 Kat Artabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Bitcoin (BTC) fiyatı, 100 günlük EMA’daki önemli destek bölgesinden toparlandıktan sonra 45.000 dolar seviyesinin üzerine yükseldi. Bu seviye en son 25 gün önce görülmüştü.

Bu arada Bitcoin’in yükselişi ile altcoinler de yükseldi ve en büyük altcoin olan Ethereum, 2430 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Mevcut durumda 45.000 dolar üzerinde fiyatlanan Bitcoin için sıradaki en önemli hamle 48.000 dolar olarak görülüyor.

Tüm bunlar yaşanırken Pullix (PLX) ise 15.000 kullanıcıya ulaşarak önemli bir dalga yaşatıyor ve piyasaya sürülmesinin ardından 30 kat artması bekleniyor. Bugün, şu anda yatırım yapılacak en iyi kripto paranın hangisi olduğunu belirlemek için üçünün de üzerinden geçeceğiz.

Bitcoin (BTC) 45.000 Doları Gördü – 2024’te Ne Kadar Yükselebilir?

Bitcoin ETF’leri onaylandıktan sonra fiyat 38.000 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Ancak puslu havanın dağılması ile BTC tekrar atak yaptı ve bugün 45.000 doların üzerine çıktı.

100 Günlük EMA olan 41.000 dolar seviyesi bu aşamada en önemli destek seviyesi olarak karşımıza çıkarken bir sonraki en önemli direnç seviyesi ise 48.000 dolar olarak görünüyor.

Yükselişlerin devam edip etmeyeceği şu an için belirsiz olsa da özellikle Nisan ayında olacak halving olayı sebebiyle birçok uzman tarafından BTC’nin sene içerisinde yeni rekorlar kırması bekleniyor.

Ethereum (ETH) Haftalık Grafikte Yükseldi – Fiyat 4. Çeyrek Sonunda 3.743 Dolara Ulaşacak

Ethereum (ETH) haftalık ve aylık grafiklerde yukarı yönlü hareket etti. Daha yüksek sınıra ulaştı ve 2.500 dolar seviyesine doğru yükseldi. Bu, Ethereum fiyatının 2.700 dolara, hatta potansiyel olarak daha yüksek bir seviyeye ulaşmasıyla sonuçlanabilecek bir ralliye yol açabilir.

RSI’ya bakıldığında %50’nin üzerinde değerler görülüyor, bu da momentumun alıcıların lehine olduğunun göstergesi. Bu nedenle bu seviyenin üzerinde bir kırılma muhtemel görünüyor. Ethereum fiyat tahminine göre 2024 yılını 3.743 dolardan bitirebilir.

Pullix (PLX) 15.000’den Fazla Kullanıcının İlgisini Çekti – Lansmanda Fiyatı 30 Kat’a Çıktı

Pullix (PLX), platformun 70 gün içinde faaliyete geçmesi nedeniyle devam eden ön satışıyla dikkat çekiyor. 15.000’den fazla kullanıcı zaten platforma kaydolduğundan, etrafındaki heyecan çok büyük. Herkesin kripto para birimleri de dahil olmak üzere herhangi bir varlığın ticaretine başlayabileceği birleşik bir platform oluşturmak için CEX’lerin ve DEX’lerin en iyi unsurlarını birleştirecek.

Üstelik sektördeki likidite ve şeffaflık eksikliği gibi temel zorlukları da çözecek. Gelişmiş ticaret araçlarını tanıtacak ve herkese en başarılı yatırımcıları kopyalama ve karlı ticaret yapma potansiyellerini artırma fırsatı verecek.

Ayrıca, kullanıcıların kriptolarını pasif gelir için otomatik piyasa yapıcılara (AMM’ler) aktarabilecekleri bir likidite hükmü de bulunmaktadır. Sonuç olarak platform kullanıcıları için kar paylaşımı modeli büyük ilgi görüyor. Herhangi bir kullanıcı %18’e kadar APR üretebilir.

Bu DeFi projesi, blockchain ICO’su sırasında toplam 8 aşamadan 7. Aşamaya ulaştı. Burada tek bir PLX 0,10 dolardan işlem görüyor ancak analistlere göre lansman sırasında 30 kata kadar yükselebilir ve bu da onu şu anda yatırım yapılabilecek en iyi kripto haline getiriyor.

Özet

Piyasa değerine göre en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum’un, bir sonraki piyasa rallisini ve boğa koşusunu destekleyebilecekleri benzersiz bir konumda oldukları açıktır. Bu arada Pullix, önemli ölçüde artış gösterebileceği ve erken yatırımcılar için büyük bir yatırım getirisi sağlayabileceği için çok fazla heyecan yaşatıyor.

Pullix’in ön satışı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara bakın:

Pullix’i ziyaret edin
Pullix Topluluklarına Katılın

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail