BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bitcoin (BTC) Balinaları Kar Satışına Başladı Mı? İşte Son Veriler!

Bitcoin balinalarının son durumuna baktık.

Bitcoin yeniden haftalık Ma20’nin üzerine çıkmayı başardı. Fiyatın haftalık Ma20’nin üzerinde olması Bitcoin boğalarının devamlılığı için önemli bir kriter. Bu seviye önemli bir seviye olduğu için haftalık kapanışın bu seviyenin üzerinde olması pozitif bir veri olsa da ani bir “ayı baskını” gelebilir. Bu nedenle Bitcoin’de riskli bir bölgede olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Haftalık Ma20 üzerinde bir kaç haftalık kapanış gelmeden oyuna dahil olmak riskinizi yükseltecektir.

“Balinalar Kar Satışı Yapmıyor”

Bitcoin kritik bir seviyede işlem görmeye devam ederken, analiz şirketlerinden pozitif verilerde gelmeye devam ediyor. Zincir içi Bitcoin hareketlerinden sonuçlar çıkararak balinaların durumunu anlamamıza yardımcı olan Santiment milyoner Bitcoin balinalarının bu seviyelerde kar satışı yapmadığını söyledi. Bu veri balinaların fiyatın daha da yükseleceğine ilişkin beklentilerinin olduğunu gösteriyor.

Aşağıdaki grafikte 100 BTC ile 10.000 BTC tutan adreslerin 44.000$ seviyesinde akümle olmaya devam ettiğini ve BTC sayılarında bir azalma olmadığını gözlemliyoruz.

“Perakende FOMO Soğuyor”

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’da bir veri paylaşarak “fiyat yükseliyor ancak perakende FOMO soğuyor” notunu düştü.

Kore’nin Kimchi endeksinin perakende yatırımcı davranışlarının önemli bir göstergesi olduğunu aktaran Ju, bu endeksin son altı ayın en düşük seviyesine ulaştığını gösterdi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu