BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) Fiyatı 4500 Dolara Geriledi: FED Kararı Fayda Sağlamadı

Bitcoin fiyatı düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

FED’in faiz ve para basma açıklamasından sonra bir nebze toparlayan Bitcoin fiyatı daha sonra geri düşmüş ve 5.200 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

İlgili Haber
FED'in Aldığı Karardan Bitcoin (BTC) Nasıl Etkilenir?

Bakıldığı zaman FED’in aldığı kararların piyasaya fayda sağlamadığı görülürken, borsalar yine düşüş eğilimlerini gün içinde de sürdürmeye devam ediyor. Bitcoin ise yayın saatine göre 4.500 dolar seviyelerine kadar gerileyerek 24 saatlik olarak yatırımcısına yüzde 15 oranında zarar ettirmiş oldu.

Tekrar 5.000 dolar altına gerilemesi ile yatırımcısını tedirgin eden BTC fiyatı, daha önceki analizimizde bahsettiğimiz önemli destek alanlarında fiyatlanmaya devam ediyor.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Bundan Sonra Neler Olacak? - Piyasa Değerlendirmesi

Son durumda genel kripto para piyasa hacmi 130 milyar dolara gerilerken, piyasadaki BTC hakimiyeti ise yüzde 63,6 seviyelerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu