Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı 6500 Dolara Kadar Geriledi

Bitcoin fiyatı gece saatlerinde sert satış baskısı ile karşılaştı.

Bitcoin fiyatı gece saatlerinde satış baskısı ile karşılaşarak 6500 dolar seviyelerine kadar geriledi. Günlük kapanışını 6600 dolar seviyelerinde yapan BTC ilerleyen günlerde düşüş eğilimini sürdürebilir.

Son 24 saat içerisinde önemli direnç noktası olan 6900 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş olsa da bu seviyede kalıcılık sağlanamadı ve fiyat 6500 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu dönemde 6450 ve 6250 dolar seviyelerine kadar bir düşüş beklenilirken, bu seviyelerin de altına düşülmesi durumunda 5800 dolar seviyelerine kadar bir gerileme olabilir.

Genel kripto para piyasa hacmi yayın saatine göre 186 milyar dolara kadar düşerken piyasadaki BTC hakimiyeti ise yüzde 64 seviyelerinde.

Öte yandan Bitcoin’in sert düşüşüne kayıtsız kalamayan altcoinler de BTC ile beraber aşağı yönlü hareketlerini sürdürüyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu