Kripto HaberleriAltcoinBitcoin (BTC) Rallisi Devam Edecek Mi? Uzmanlar Açıkladı! İşte Detaylar!..

Bitcoin (BTC) Rallisi Devam Edecek Mi? Uzmanlar Açıkladı! İşte Detaylar!..

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in yatırımcılarını memnun eden yükselişinin akabinde ardı ardına gelen boğa sinyali yorumlarına ünlü kripto para analisti ve traderı Tone Vays de dahil oldu. Vays, Bitcoin’i altına benzetti ve tüm zamanların en yüksek seviyesinin görülebileceğini iddia etti. Haberimizin yazıldığı an itibarı ile 11.000 dolar seviyelerinde işlem gören lider kripto para biriminin yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) görmesinin yakın olduğunu ifade eden Vays’e göre bu yükselişi mümkün kılmak için son bir teknik sinyale daha ihtiyaç var.

Bitcoin’in mart ayındaki düşüşünü öngörerek göz dolduran ünlü analist, daha önceki tutarlı tahminleriyle de güvenilen isimler arasında yer alıyor. Vays’e göre BTC bu sefer daha uzun soluklu bir yükselişe hazırlanıyor. BTC’deki yükselişin yavaş ve öncekilere göre daha sağlam olduğunu değinen Vays, yakın zamanda yeni rekorların görülebileceğine dikkat çekiyor.

17 Bin Doları Görmek Mümkün!

Bitcoin eğer 10.000 dolara tutunursa yeni yükselişleri görmenin mümkün olduğunu belirten Vays, 17 bin dolar beklentisine girebilmek için trend çizgisinin üzerinde bir tam mumu görmeye ihtiyacı olduğunu, halihazırdaki yükselişin bir başlangıç olduğunu ve 10 bin dolarlık çizginin haftalık ölçekte üzerinde seyretmesinin kendisi için yeterli bir işaret olabileceğini belirtti.

Direnç seviyelerinin her an kırılabileceği beklentisinde olan tek isim Vays değil; birçok analist, önce 13.800 dolar seviyesinin görüleceğini, hemen ardından sırasıyla 15.000 ve 20.000 dolar seviyelerinin de geleceğine inanıyor.

Öte yandan Bitcoin’in mevcut boğa hareketlenmesini altın veya teknoloji hisseleri gibi diğer varlıkların yaşadığı hareketle karşılaştıran Global Macro Investor ve Real Vision Group’un kurucusu CEO’su Raoul Pal, piyasada görülen bu yükselişi bankalar gibi büyük aktörlerin piyasaya girmesiyle bağdaştırıyor

Öte yandan Bitcoin’in altını tahtından edebileceğini düşünen dVere Group kurucu CEO’su Nigel Green, ünlü kripto değerin güvenli bir liman olduğunu ve altının tahtını sarsabilecek gücü elinde bulundurduğunu iddia etti. Bitcoin’in mevcut durumda “dijital altın” vasfına uygun şekilde yol aldığını belirten CEO, sadece BTC’nin değil, diğer dijital değerlerin de güvenli birer liman olarak görülmesi gerektiğini ifade etti. Öte yandan Çin ve ABD arasındaki gerilimin yatırımcıları merkeziyetsiz ve güvenli dijital yatırım araçlarına yönelteceğini belirtti.

Bitcoin’deki güçlü boğa sinyallerine karşın değer kayıplarını sürdüren altcoinler ise alt sezonun son bulduğu yorumlarının yapılmasına yol açıyor. Bakalım ilerleyen günlerde altcoinlerdeki son durum ne olacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları