blank
BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) Rekor Tazeledi – Önemli Seviyeler Neler?

Son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz Bitcoin rekor haberine bir yenisi daha eklendi.

Gün içerisinde 28.600 dolar seviyelerine ulaşarak tarihin en yüksek seviyesini gören Bitcoin, bu seviyeden sonra bir miktar geri çekilme yaşamıştı. An itibarı ile tekrar yükselişlerini sürdüren BTC, 28.900 doları görerek yeni rekor tazeledi.

29.000 dolar seviyesine kadar ivmelenen fiyat grafiğine Fibonacci uygulandığında, bir sonraki en önemli direncin 32.600 dolar seviyeleri olduğu görülüyor. Psikolojik ve çok beklenen seviyenin ise 30.000 dolar olduğu biliniyor.

Öte yandan fiyat bugün beyaz renkli kanal çizgisi üzerinde kapanış yaparsa 30.000 dolara kadar hızlı yükselişlerin görülebileceği tahmin ediliyor.

Zirve fiyattan alış yapılmaması gerektiğine değinen uzmanlar, her zaman geri çekilmeler oldukça destek seviyesinden alış yapılması konusunda uyarıyor. BTC’nin de mevcut durumda en önemli desteği 27.500 dolar seviyeleri olarak görülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu