BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) Rekor Tazeledi – Önemli Seviyeler Neler?

Son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz Bitcoin rekor haberine bir yenisi daha eklendi.

Gün içerisinde 28.600 dolar seviyelerine ulaşarak tarihin en yüksek seviyesini gören Bitcoin, bu seviyeden sonra bir miktar geri çekilme yaşamıştı. An itibarı ile tekrar yükselişlerini sürdüren BTC, 28.900 doları görerek yeni rekor tazeledi.

29.000 dolar seviyesine kadar ivmelenen fiyat grafiğine Fibonacci uygulandığında, bir sonraki en önemli direncin 32.600 dolar seviyeleri olduğu görülüyor. Psikolojik ve çok beklenen seviyenin ise 30.000 dolar olduğu biliniyor.

Öte yandan fiyat bugün beyaz renkli kanal çizgisi üzerinde kapanış yaparsa 30.000 dolara kadar hızlı yükselişlerin görülebileceği tahmin ediliyor.

Zirve fiyattan alış yapılmaması gerektiğine değinen uzmanlar, her zaman geri çekilmeler oldukça destek seviyesinden alış yapılması konusunda uyarıyor. BTC’nin de mevcut durumda en önemli desteği 27.500 dolar seviyeleri olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu