binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberler''Bitcoin Bu Yıl Sonunda 10.000 Dolar Olacak''

”Bitcoin Bu Yıl Sonunda 10.000 Dolar Olacak”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

TradingAnalysis.com internet sitesi kurucusu Todd Gordon, Bitcoin’in bu yılın sonuna doğru 10.000 dolar olacağını iddia etti. Kripto paralar ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar kervanına katılan Gordon, fiyatın rekor kırmasını beklemediğini, en azından 10.000 dolar olmasını beklediğini açıkladı. Bir süredir Bitcoin fiyatında aşama aşama yükselişler olması sonrasında analistler ortaya attıkları iddialar ile fiyatların çok daha fazla yükselecek olduğunu belirtmiş ve bunun bir test seviyesi olduğunu iddia etmişlerdi.

Şimdilerde ise kripto paralar ile ilgili olarak yeni iddialar kar etme üzerine veya düşüşler üzerine değil bu yılın sonunda fiyatın ne kadar olacak olduğu yönünde. Kripto paralara ilginin tekrar artış yaşamaya başlaması ile birlikte yatırımcı kişilerin bu yatırımlarını en üst düzeyde ve en fazla kar edecek şekilde değerlendirme isteği bunu beraberinde getiriyor.

”%30 Zarar 2 Haftada Kapanır”

TradingAnalysis.com internet sitesi kurucusu Todd Gordon, %30 oranında zarar etse bile bunu 2 hafta içerisinde kapatabilecek olduğunu belirterek, Bitcoin’in bu şekilde bir potansiyelinin olduğunu belirtti. Bu açıklamalar elbette ne kadar doğru çıkar orası muamma iken, yıl sonu beklentisinin 14.000 dolar düzeyinde olmasını beklemekteyiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail