Haberler

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor”

Cardano'nun CEO’su Charles Hoskinson, Japonya yerel basınına konuştu.

Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, kripto para birimleri hakkında yaptığı açıklamasında insanların kripto paralar ile birlikte ABD hükümeti, Papa ve bazı inançlara gerek kalmadan bir şeylerin ortaya çıkması ile ortaya çıkan bir varlığa inanabilecek hale geldiklerini ve kripto para birimlerinin bu yönü ile insanlara bağlılık hissini bıraktırdığını açıkladı. Kripto paraların gelecekte dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılma potansiyeline sahip olduğunu ve insanlar tarafından kripto paraların kullanılması ile dünyada farklı bir ortamın oluşabilecek olduğunu açıklayan ünlü isim, yatırımcılarında kripto paralara yönelik ilgisinin her yıl daha fazla artabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto paralara yönelik ilgi fazla

Kripto paralara yönelik ilginin sürekli fazla olması ve insanların kripto para sahibi olup olmamak arasında kararsız kalmalarının gelecekte yerini kripto para almaya bırakacak olması yatırımcılar açısından beklenmedik sonuçlar yaratabilecek ve hükümetlerinde bu sonuçlara karşı beklenmedik yasal kararlara imza atmak zorunda kalabilecek oldukları mevzusu mevcut. Bitcoin’in dünyada ödeme dengesini ve sektörünü değiştirebilecek güçte olduğu, bu yönü ile insanların kripto paralara olan ilgisinin daha fazla artabilecek olduğu apaçık belli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu