Bitcoin

Bitcoin büyük hayal kırıklıklarına neden olabilir!

Bitcoin‘in büyük hayal kırıklıklarına sebep olabileceğini gören insan sayısı son derece az. Beklentileri hep yükseklerde olan kripto para yatırımcılarının büyük kısmının bu konuyu görmezden gelmesi ve çok büyük düşüşler ile ilgili haberleri gördüklerinde bile ”hayır olmaz, olmayacak” diye tepki vermeleri bunun en iyi örneği olarak değerlendiriliyor. Kripto para sahiplerinin bu konuda olumsuz süreci düşünmediklerinden dolayı ortaya çıkabilecek sorunları görmezden gelmeleri yatırımcıların büyük büyük sorunlar ile karşılaşmaları durumunda hayal kırıklıklarına uğrayacak olduklarını gösteren gerekçelerden bir tanesi olacak.

Bazı analistler şimdiden uyarıyor

Bir grup analist, yıl sonu beklentileri ve gelecek seneler ile ilgili Bitcoin fiyat beklentilerinin çok yüksek analiz edildiğini, ama bunun tam tersinin olarak 100 dolar seviyesine bile gerileme olmaması için hiçbir neden olmadığını ifade ediyor. Bunun nedeni ile ilgili olarak birçok farklı teori gösteren analistler, Bitcoin’in fiyat düşüşlerinin mutlaka beklenmesi gereken ve hazırlıklı olunması gereken konu olduğunu dile getiriyor.

Yıl sonu beklentilerinin Bitcoin için 20 bin dolar ve üzeri olması yatırımcıları oldukça yatırım yapmaya sürüklüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu