Kripto Para

Bitcoin Cash (BCH) Yüzde 16 Yükseldi!

Bitcoin Cash (BCH).

Bitcoin Cash (BCH) fiyatındaki artış devam ediyor. Yatırımcılar kısa zamana kadar yükselmesi düşük oranlarda beklenen Bitcoin Cash (BCH) fiyatındaki artış sonrasında piyasaya olan bakış açılarının değiştiğini ve kripto para birimlerinin değerinin artması ile tüm altcoinlerin değerinin aynı anda ve farklı oranlarda artmasının BCH yatırımcılarına olumlu olarak yaradığını açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki 7.000 dolar 6+ ay rekorundan sonra kripto para birimlerinin değerinde büyük oranlarda bir artış oldu. Altcoin fiyatlarında düşüş bekleyen piyasa analistlerine göre yakın zamana kadar piyasada yükseliş beklentisi sadece Bitcoin BTC için vardı. BTC fiyatındaki artışın büyük oranda piyasa üzerinde baskı kurması ise altcoin balinalarını harekete geçirmiş olacak ki Bitcoin Cash (BCH) fiyatı gün içerisinde %16 oranından daha fazla arttı.

335 dolara yükselen güncel Bitcoin Cash (BCH) fiyatı piyasa hacmi olarak ise ilk 10 sırada olan altcoinler arasında ilk 5 sırada 5.97 milyar dolar piyasa hacmine sahip.

Bitcoin Cash (BCH) ilk sıradan itibaren 4. sıradaki en büyük kripto para birimi olsa da yatırımcılar açısından değerinin artması beklenen kripto para birimleri arasında ilk 3’te bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu