Kripto Para

Bitcoin Cash Hard Forkundan Beri En İyi Zaman Yaşanıyor

Rekor değil ama yükseliş var.

Kripto para birimlerinin piyasa hacmi ve fiyatı son zamanlarda sürekli olarak artış göstermeyi sürdürüyor. Yatırımcılar binlerce dolarlık kripto para birimi kazanmayı sürdürüyor ve piyasalarda yatırımcılar için beklenmedik iyileşmelerin kısa süredir olsa da devam ettiği belirtiliyor.

Yatırımcılara bakılırsa kripto para fiyatlarının yükselecek olduğunu düşünüp yatırım yapan ve bunda kararın doğru olduğunu Bitcoin fiyatının artmasına bağlı olarak anlayan kripto para sahibi insan sayısının artması ile anlamak mümkün oluyor.

Bitcoin Cash hard forkunun olduğu 2018 yılı son aylarından itibaren bugün artık kripto para birimlerinin değeri ilk kez bu kadar iyi ve olumlu görülüyor. Piyasa hacminin arttığı ve 105 milyar dolar seviyesine çıktığı Bitcoin fiyatının artmasına bağlı olarak piyasada yatırımcılar artık daha fazla yatırım yapabileceklerini ve daha fazla para kazanabileceklerini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu