Kripto Para

Bitcoin Cash liderliğe oynuyor

Bitcoin Cash ve Bitcoin arasında yaşanan çekişmeli süreç devam ediyor.

Kripto para dünyasının isim benzerliği dolayısı ile sorunlar yaşayan 2 kripto para birimi bazı ayrımcılıklara sebep oluyor. Bitcoin.com’un sahibi Roger Ver’in şiddetle desteklediği Bitcoin Cash, bazı analistler tarafından destek görmüyor ve kötü bir ”isim benzerliği” olarak gösteriliyor. İlk olarak Bitcoin’in yaratılmasına rağmen Roger Ver, gerçek Bitcoin’in Bitcoin Cash olduğunu iddia ediyor ve bu iddiasını sürekli olarak seviye atlarak devam ettiriyor.

Bunun nedeni olarak ise BCH’nin gerçek etkisinin olduğunu ancak BTC’nin etkili olmadığını belirten Ver, kripto para sahiplerinin yatırımlarını da BCH’den yana yapmasının önemine vurgu yapıyor.

BCH daha mı çok kazandırıyor? Hayır!

Roger Ver, ne kadar savunursa savunsun, arkasında ne kadar çok destek olursa olsun ve ne kadar ”sert” açıklamalar yaparsa yapsın Bitcoin Cash’in gelecek birkaç yıl içerisinde Bitcoin’e meydan okuması imkansız olarak değerlendiriliyor. BCH’nin henüz daha birkaç sıra daha atlayarak 2. sıraya gelmesi gerektiğine değinen yatırımcılara göre ise Bitcoin Cash liderliğe oynuyor ve bunu kısa süre içerisinde başaracak olduğunu iddia ediyorlar.

Bitcoin Cash ve Bitcoin tamamen farklıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu