binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashBitcoin Cash POS Cihazlarında Geçerli Olacak

Bitcoin Cash POS Cihazlarında Geçerli Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yapılan açıklamaya göre atık POS cihazlarında Bitcoin Cash (BCH) kullanılabilecek. Bunun sonucunda çoğu işletme ödeme sistemi olarak BCH’ı kabul edebilecek. Böylelikle işletmelerin kazançlarını kripto paralarda tutma döneminin başlayacağı bildiriliyor.

Dünyanın en büyük Bitcoin ödeme platformu olan Bitpay, Bitcoin Cash satış desteği eklemek için mobil uygulamasını güncelledi. Bu da Bitpay destekleyen yerlerde ücreti doğrudan Bitcoin Cash ile ödeyebilmeniz anlamına geliyor.

Yapılan açıklmaya göre BCH ile ödeme sisteminin Visa destekli kartlara da entegre edilmesi gündemde. Şuan için BitPay sistemine entegre edilecek Bitcoin Cash desteği, BCH’ın daha yaygın kullanılmasını sağlayacaktır. Böylelikle işletmeler satış gelirlerini doğrudan BCH olarak tutabilecekler.

Ancak BitPay şirketinden gelen açıklamaya göre her işletme bu hizmetten yararlanamaycak. Kripto paraların genelde yasa dışı işler ile anıldığını biliyoruz. Şirket bunun önüne geçmek için kullanıcı sözleşmelerini daha sıkı bir hale getirdiğini ve her işletmenin bu desteği alamayacağını ifade etti.

Bitcoin Cash 1 ay içerisinde 2000 dolar olacak başlıklı haberimizde de belirttiğimiz uzmanların tahminleri gerçekleşecek gibi görünüyor. Son bir kaç gün içerisinde yüzde 60’a yakın artış gösteren BCH bu gibi sistemlerin hayata geçmesiyle daha da artacağa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail