binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Cash Yatırımcıları Dikkat: "Gelecek Ay 2000 Dolar Olacak"

Bitcoin Cash Yatırımcıları Dikkat: “Gelecek Ay 2000 Dolar Olacak”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin birimleri içerisinde çok ciddi anlamda dikkat çeken Bitcoin Cash ile alakalı olarak bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Dünyanın en hızlı büyüyen ve en çok ilgi gören kripto projelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Nitekim bu ilgi gören altcoin birimi ile alakalı olarak bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Bu iddia, gündemi çok ciddi anlamda sarsacak gibi görünüyor.

Üst seviye araştırmaları ile algoritmik devrimler yapan analiz sistemi Past Present and Future, öyle bir tahmin yaptı ki. Bitcoin Cash’in gelecek ayda %150 oran artışı yaşayacağını tahmin etti. Eğer ki bu tahmin tutarsa kripto para sektöründe çok ciddi bir devrim yaşanır.

An İtibari ile 759 Dolar, %150 Artış Bekleniyor

Past, Present and Future sisteminin tahminleri çok acayip. Altcoin olmasına rağmen kripto para piyasalarının en değerli birimlerinden birisi. Şuan 759 Dolar değerlerinde seyrediyor. Ancak yapılan tahminlere göre gelecek ay itibari ile %150 artış gösterecek ve değerini tavan yaptıracak.

Sistemin bu tahmini, aslında Cash yatırımcılarını da ciddi anlamda heyecanlandırdı. Eğer beklenildiği gibi bu kadar kısa süre içerisinde 2000 Dolar olursa çok ciddi bir kar elde edilecek. Coin sistemlerinin bu anlamda ki başarısı ile alakalı olarak da birçok farklı merak edilen cevap bulacak.

Past, Present and Future sisteminin tahminlerinin genel itibari ile tuttuğu biliniyor. Dolayısı ile süreci merak içerisinde takip ederek neler olacağına bakacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail