binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Cash'in Günlük İşlem Sayısı Bitcoin'i Geçti!

Bitcoin Cash’in Günlük İşlem Sayısı Bitcoin’i Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

1 Ağustos tarihinde Bitcoin Cash (BCH) 1. yaşını kutladı. Bitcoin Cash, Bitcoin’in çatallanmasından (hard fork) meydana geldi. Çünkü o dönem Bitcoin kodlarının 1 MB veri sınırı ve saniye başına 3 işlem  sınırı vardı ve kurtulmak için Bitcoin Cash üretildi.

Piyasaya çıkışının ilk gününden beri yüksek rakamlara ulaştı ve an itibariyle işlem hacmi bakımından 4. kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcoin Cash’in en büyük destekçilerinden biri olan Roger Ver, BCH ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz gün attığı bir tweette;  Bitcoin Cash’in, günlük işlem sayısı bakımından Bitcoin’e fark ettığını ifade etti.

BHC, BTC’yi Günlük İşlemde Geçti

1 Ağustos tarihinde Bitcoin üzerinden 240 bin işlem yapılırken, Bitcoin Cash üzerinden 687 bin işlem yapıldı. Ayrıca Roger Ver bu açıklamayı yaparken, Bitcoin Cash’deki komisyon ücretlerinin Bitcoin’e göre daha az olduğunu da belirtmeden geçmedi.

Roger Ver ve birçok kişiye göre,  en önemli kripto para Bitcoin Cash. Çünkü BTC‘den daha üstün özelliklere sahip. Roger Ver’e bu konuda destek veren isimlerden birisi de BTC.com’un yetkililerinden Alejandro de la Torre.

Torre’ye göre, Bitcoin Cash, BTC’deki belli başlı sorun ve eksiklikleri çözdü ve bu nedenle BTC’den daha üstün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail