bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin.com CEO'su Roger Ver Görevini Bıraktı

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver Görevini Bıraktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver yaptığı açıklama ile bundan sonra CEO olarak görevine devam etmeyecek olduğunu, yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacağını ilan etti. Kripto para dünyasında en önemli isimlerden bir tanesi olan Ver, bugüne kadar birçok sorun ve kripto para konusunda açıklamalar yaptı. Bugün artık CEO olarak değil yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam edecek olan isim, Bitcoin.com’da yine fayda sağlayacak.

Ver birkaç yıldan beri devam eden CEO’luk görevi süresi boyunca alan adının değerinin daha fazla artmasında da etkin roller üstlenmişti. Dünyada en fazla değere sahip olan ilk birkaç alan adından birisi olan Bitcoin.com alan adının 50 milyon dolardan daha fazlaya satılması mümkün görülüyor. Yatırımcıların Bitcoin konusunda İngilizce bilgi almak için ilk sırada gelen alan adının yönetim kurulunda görev yapacak olan Ver sadece bu değil, şirketin yönetimi konusunda da etkin görevlerde bulunabilecek.

Roger Ver’in yerine Bitcoin.com alan adının CEO’luk görevini Stefan Rust dolduracak. Stefan Rust ile birlikte alan adının değerinden ve şirketten bir şey eksilmeyecek, tam tersine belki de yükseliş olabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları