Haberler

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Para Basımına Bitcoin Rekabeti Başladı

Bitcoin.com CEO'su Roger Ver'den para basma açıklaması.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların icat edilmesi ve yayılmaya başlaması sayesinde hükümetler tarafından kripto para basımında rekabetçi bir tavrın başladığı ve kripto paraların hükümetleri para basmaya ve daha fazla para yaymaya başladığı yönünde harekete geçirdiğini açıkladı.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, açıklamasında kripto paraların para basmak için rekabetçi bir ortam yarattığını belirterek, bu konunun kendileri için ve tüm dünya için önemli bir gelişme olduğunu açıkladı. Bitcoin ile birlikte dünyanın para anlamında değişmeye başladığını belirten Ver, bu değişimin gelecekte daha fazla hissedilebilecek olduğunu ve daha fazla insanın kripto para sahibi olmasının fiziksel paraların basımının hızlanmasına sebep olacağını ve daha fazla para basılmasına sebep olacak olduğunu açıkladı.

Bitcoin rekabet edebilir mi?

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’in açıklaması hükümetlerin para basma hızının çok fazla arttığı yönünde iken, kripto paralar hakkında belirli görüşlere sahip olan analistler kripto paraların asla fiziksel paralara bir alternatif olmadığını ve olmasına izin asla verilmeyecek olduğunu düşünüyor. Ver ise tam tersini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu