Haberler

Bitcoin.com Kripto Para Borsası Tanıtıldı

Roger Ver tarafından Bitcoin.com isimli kripto para borsası tanıtıldı.

Elindeki alan adı (domain – site ismi) ile birkaç yıldır çok fazla adı geçen Roger Ver, bugünlerde yeni adımlarından bir tanesini atarak kripto para borsasını tanıttı. Uzun bir süreden beri kendisinin kripto para borsası açacak olduğu gündemde olan Roger Ver bu konuda tarih vermemiş ve kendisi ile ilgili iddialara da pek fazla yanıt vermemeyi tercih eden bir isim olmuştu. Bitcoin ve Bitcoin Cash dahil birkaç işlem çiftinin daha bulunduğu Bitcoin.com isimli Roger Ver’e ait kripto para birimi borsası bugün tanıtıldı. Bitcoin.com alan adının sahibi olan Ver, bu alan adı ile eğer güvenliği sağlam ve reklam kampanyaları güçlü bir tanıtım yapabilirse Bitcoin.com kripto para borsasının çok sayıda insana aynı anda ulaşabileceği ve beklentilerin ötesinde bir kripto para borsası olabileceği konusunda sektör hemfikir.

Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) gibi kripto para birimlerinin bulunduğu Bitcoin.com kripto para birimi borsasında gelecekte farklı kripto paralarında yer alması ve git gide daha büyük bir yapı haline gelmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu