Analiz

Bitcoin Daha Fazla Düşer Mi?

Nexo

Bitcoin son günlerde düşüş yaşamasından dolayı bir takım endişeleri beraberinde getiriyor. Kullanıcılar yatırımlarının riske girmesini istemediklerini ifade ederken, bir diğer yandan ise bazı kullanıcılar Bitcoin 8.000 doların altına düşer mi? Sorusunu ısrarlı bir şekilde soruyor. Bazı kullanıcılar endişe ettiklerini ve büyük bir sıçrama yaşanması beklenen Bitcoin’in herhangi bir sıçrama yaşamaması ve yeni haftaya girilmesine rağmen düşüşe devam etmesinin kendileri üzerinde ciddi baskı ve endişeye sebep olduğuna değinerek, bununla ilgili henüz şu aşamada durumu yakından izlediklerini belirtiyor.

Bitcoin Düşecek Mi, Yükselecek Mi?

Bazı yatırımcılar kendi yatırımlarının daha önemli olduğunu, analistlerin yorumlarının ve açıklamalarının hiçbir zaman doğru olmasının bu alanda imkanı olmadığına değinerek, sadece tahmine dayalı yorumlar olduğunu belirtti. Elbette en fazla yaşanabilecek olan risk Bitcoin fiyatının 8.000 doların altına düşerek yatırımcıları büyük hayal kırıklığına uğratması yönünde olacaktır. Şu aşamada 8.730 dolar seviyesinde olan BTC’nin 8.000 dolar altına inmesi ise beklenen bir durum değil. Aksine daha fazla yükselecek 9.000 dolar sınırını geçmesi ve yeni rekorları beraberinde 7 gün içerisinde kazanması bekleniyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı