Bitcoin

Bitcoin Değer Kazanmaya Başladı

Bitcoin değer kazanıyor.

Bitcoin fiyatı beklenmedik bir şekilde değer kazanmaya başladığı birkaç gün öncesinde, kripto para sahiplerini sevindiren gelişmelere sahne oldu. Milyonlarca Bitcoin sahibinin beklediği olumlu haberler arka arkaya gelmeye başlarken, birçok yatırımcının beklediği rekor haberleri ise bir türlü gelmek bilmiyor. Bitcoin hakkında rekor kırdığı haberlerinin gelmesini bekleyen yatırımcılar, piyasada milyarlarca dolarlık beklentinin olduğu ve kripto para piyasalarını kırıp geçirecek olan rekor seviyesinin bir türlü gelmemesinden şikayet ediyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi konusunda yakın zamana kadar beklentiler 3.300 dolar altında bir seviyeye düşüşü işaret ederken, yatırımcılar aniden başlayan bu yükselişler ile kripto paralara dair olan umutlarını tekrar kazandı.

Kripto para fiyatları yükselecek mi?

Kripto para fiyatlarında rekor kırmak için beklenen ise piyasanın 4.000 dolar direncini kırması ve 13.500 dolar seviyesine kadar yükseliş olması sonra ise 21 bin dolar seviyesine doğru yükseliş yaşaması bekleniyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi ise yatırımcıların piyasada alım taleplerine bağlı olarak değişeceğinden, yatırımcılar hemen alımlar ve hemen satışlar arasında yaşadıkları kararsızlıklardan vazgeçmeli ve piyasanın büyükleri bu konuda dikkatli olmalı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu