Haberler

Bitcoin Değeri Artar Mı, Düşer Mi?

Bitcoin son günlerde yükselişini en üst seviyede yaşamaya devam ediyor. Kripto para dünyasının başını döndüren bu gelişmeler ile ilgili olarak Bitcoin ve Ethereum, dünyada en değerli ve çok aktif olarak üretimi yapılan kripto paralar olarak devreye giriyor. Bitcoin ise bu yıl içerisinde çok fazla değer kaybetmiş olan ve daha sonrasında güncel değeri yükselerek tekrar tekrar yatırımcılarının yüzünü güldüren bir kripto para birimi.

Bu sene içerisinde yıl sonuna doğru iddialara göre Bitcoin çok daha yüksek seviyeye çıkacak ve kripto paralar ile ilgili yaşanacak yükselişe yetişilemeyecek olduğu iddia edilmekte. Bu iddialar ile ilgili 90.000 dolar seviyesi konuşulurken, bir diğer taraftan ise 25.000 dolar seviyesi de konuşulanlar arasında.

Bitcoin Değer Artışına Gidiyor

Bitcoin değerinin artmaması için en azından bugünlerde olan olumlu havada hiçbir sebep yok. Ancak yıl sonuna kadar yaşanabilecek olan olası durumlar göz önüne alınırsa elbette Bitcoin’de durum yükselmekten ziyade çok daha fazla düşüş seviyesine de geçebilecek bir durumda. Bugün yaptığı bir atak ile 9800 direncini zorlayan Bitcoin, şuanda 9660 dolarlardan işlem görüyor. 10 bin doları geçmesi durumunda hızlı bir yükseliş trendine gireceği öngörülüyor.

*Yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayan içerik.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu