Kripto HaberleriBitcoinBitcoin dengeleri alt üst etmeye ''çok iyi'' hazır

Bitcoin dengeleri alt üst etmeye ”çok iyi” hazır

Takip et

Bitcoin yakın zaman içerisinde tüm dengeleri ve kötü beklentileri kırmaya hazır. Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en güvenilir ve en gizli yatırımı olması ve yatırımcısına güven, yatırımcısı olmayana korku veren Bitcoin’in bugünlerde yükselişleri sürdürmesi piyasada memnun edici gelişmeler yaşanmasında etkin rol oynuyor.

Milyarlarca dolarlık piyasa verileri daha çok Bitcoin’de toplanmaya başlarken, büyük oranda yatırımlar altcoin yerine Bitcoin’de tutulmaya ve yeni yatırımcı sayısının daha fazla artmasında etkin rol oynuyor.

Her gün yatırımcı artışı görmek mümkün olacak

Bitcoin fiyatları için yıl sonu tekrar 20 binler konuşulurken, bu iddiaların ortalıkta iyi bir enerji yaymaya devam edecek olduğuna emin gözüyle bakılıyor. Yatırımcılar ise gelecek 3 ay içerisinde artışlar olması durumunda yatırımlarını yükseltecek, zararına da olsa yatırımların oranlarında artışa gidecek olduklarının kendi kendilerine sözünü veriyorlar.

  • Fiyatların nasıl değişecek olduğu ve piyasanın 20 bin dolar seviyesini Aralık ayına gelmeden görmesine dair beklentilerin gerçek olmasına dair olasılıklar %50 oranını aşarak yakın zamanda olan artışlar sonrasında %60 oranlarına kadar yükseldi.
  • Bitcoin fiyatlarının nasıl değişecek olduğunu ise gelecek süreç gösterecek olduğu için yatırımcıların sadece kendi öneri ve düşünceleri ile hareket etmeleri, başkalarının öneri ve tavsiyeleri ile asla hareket etmemeleri öneriliyor.

Her gün bir artış olması veya bu yönde beklentilerin gerçek olmasının yatırımcıları tekrar piyasada daha aktif olmaya itebileceğine inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları