fbpx
Bitcoin

Bitcoin dengeleri alt üst etmeye ”çok iyi” hazır

Bitcoin yakın zaman içerisinde tüm dengeleri ve kötü beklentileri kırmaya hazır. Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en güvenilir ve en gizli yatırımı olması ve yatırımcısına güven, yatırımcısı olmayana korku veren Bitcoin’in bugünlerde yükselişleri sürdürmesi piyasada memnun edici gelişmeler yaşanmasında etkin rol oynuyor.

Milyarlarca dolarlık piyasa verileri daha çok Bitcoin’de toplanmaya başlarken, büyük oranda yatırımlar altcoin yerine Bitcoin’de tutulmaya ve yeni yatırımcı sayısının daha fazla artmasında etkin rol oynuyor.

Her gün yatırımcı artışı görmek mümkün olacak

Bitcoin fiyatları için yıl sonu tekrar 20 binler konuşulurken, bu iddiaların ortalıkta iyi bir enerji yaymaya devam edecek olduğuna emin gözüyle bakılıyor. Yatırımcılar ise gelecek 3 ay içerisinde artışlar olması durumunda yatırımlarını yükseltecek, zararına da olsa yatırımların oranlarında artışa gidecek olduklarının kendi kendilerine sözünü veriyorlar.

  • Fiyatların nasıl değişecek olduğu ve piyasanın 20 bin dolar seviyesini Aralık ayına gelmeden görmesine dair beklentilerin gerçek olmasına dair olasılıklar %50 oranını aşarak yakın zamanda olan artışlar sonrasında %60 oranlarına kadar yükseldi.
  • Bitcoin fiyatlarının nasıl değişecek olduğunu ise gelecek süreç gösterecek olduğu için yatırımcıların sadece kendi öneri ve düşünceleri ile hareket etmeleri, başkalarının öneri ve tavsiyeleri ile asla hareket etmemeleri öneriliyor.

Her gün bir artış olması veya bu yönde beklentilerin gerçek olmasının yatırımcıları tekrar piyasada daha aktif olmaya itebileceğine inanılıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box