coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Destekçisi ABD Meclis Başkanı SEC'in ETF Kararını Değerlendirdi! "ABD İçin Dönüm...

Bitcoin Destekçisi ABD Meclis Başkanı SEC’in ETF Kararını Değerlendirdi! “ABD İçin Dönüm Noktası!”

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi Başkanı Patrick McHenry SEC'in onay kararının ardından yazılı bir açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve kripto paraları destekleyen önemli isimlerden biri olan ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi Başkanı Patrick McHenry SEC’in onay kararının ardından yazılı bir açıklama yaptı.

Bu kararın ve bugünün ABD kripto para ekosistemi için dönüm noktası olduğunu belirten McHenry şunları söyledi:

” Bugünün spot Bitcoin ETF onayları, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dijital varlık ekosisteminin geleceği için tarihi bir dönüm noktasına işaret ediyor.

Dijital varlıklara açıklık ve kesinlik kazandıracak mevzuat gerekli olmaya devam etse de bugün atılan adımlar, SEC’in yaptırım yoluyla düzenleme konusundaki geçmiş performansına göre önemli bir gelişmedir.

Yatırımcıların ve pazarlarımızın nihayet bu nesil teknolojiye daha fazla erişime sahip olmasından memnuniyet duyuyoruz.

Kapsamlı piyasa yapısı ve stabil ödeme mevzuatı aracılığıyla dijital varlık piyasalarında tüketicinin korunmasını geliştirmeye kararlıyız. ”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail