binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin ''dibi' görecek mi?

Bitcoin ”dibi’ görecek mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı her ne kadar toparlamış ve yükseliş eğiliminde olsa da bazen olağanüstü büyük bir hız ile ”freni patlamış kamyon” misali düşüyor olması yatırımcıları endişelendiriyor. Yatırımcılar, kripto para varlıklarının düşmesinden dolayı üzgün olduklarını ve bu konuda acil olarak önlemler almak zorunda kaldıklarını belirterek, zararına satışları sürekli git gide daha fazla arttırmak zorunda kaldıklarını belirtiyor.

Yatırımcıların bu yönde düşünüyor olması ise kripto para fiyatlarının düşmesinden dolayı ortaya çıkıyor. Bitcoin fiyatının 6.700 dolara kadar gerilemesi ve sadece 24 saat içerisinde binlerce dolar kayıplar yaşayabilmesi ve değer kaybetmesi kripto para sahiplerinin canını sıkan ve üzen gelişmelere sebep oluyor.

Sene sonuna kadar yükselmesi öngörülüyor

Bitcoin‘in yükselmesi için oldukça fazla imkan ve seçenek olmasına rağmen bu seçenek ve imkanların piyasa talebine göre değişiyor olması ve genel talebin daha fazla artması ve azalması sonucuna göre hareket ediyor olmasının sonucunda fiyat şekilleniyor. Yatırımcılar, kripto paralara talep gösterdiklerinde ve satışları azalttıkları zaman daha az oranda kayıplar yaşarken, yatırımlarını satma yolunu tercih ettiklerinde ise kripto paralarda düşüşler olabiliyor.

Bu sene sonunda Bitcoin fiyatının dibe çökmesi ise beklenmiyor, tam aksine daha büyük oranlarda yükselişler olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail