AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin Düşerken Bu Altcoinler Pozitif Ayrıştı! SNX, EGLD ve Dahası!

Bazı altcoinler yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Bitcoin pazar günü yukarıya kırdığı yükselen üçgenin yeniden içerisine girdi. Son dönemde oldukça fazla fake-out yapan Bitcoin yatırımcıları çileden çıkarmaya devam ediyor.

Gün içerisinde 33100$’a kadar gerileyen Bitcoin’de kayıplar %6’lara ulaşırken, BTC akşam saatlerinde yeniden 34.000$’ın üzerine çıkmayı başardı.

Bitcoin’deki bu hareket sırasında altcoinlerin Bitcoin ile eşdeğer bir düşüş yaşadığını gözlemledik. Normal şartlarda altcoinlerin Bitcoin’den 2-3 kat daha fazla düştüğünü düşündüğümüzde bu hareketin altcoinler için pozitif bir izlenim verdiğini ve altcoinlerin Bitcoin karşısında güçlü durduğunu söyleyebiliriz.

Bazı altcoinler ise marketten pozitif ayrışarak günlük bazda %30’lara varan getiri sağladı. CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatlik değişimde marketten pozitif ayrışan altcoinler şunlar;

Synthetix (SNX) +%32

Elrond (EGLD) %10

Kucoin Token (KCS) %10

Compound (COMP) %10

Cosmos (ATOM) %5

Uzmanlar yükselmiş ürünler konusunda yatırımcıları uyarıyor. Şu sıralar boğa piyasasında olmadığımız ve Bitcoin’deki sert hareketler altcoinlere çok büyük darbe indirdiğinden yükselmiş ürünlere girmenin riski çok daha fazla. Bu nedenle projesine ve geleceğine inandığınız kripto paralara yükseldiğinde değil, destek noktalarına geldiğinde yatırım yapmalısınız.

*Yatırım Tavsiyes Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu