Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Düşerken Bu Altcoinler Yükseldi! İşte Pozitif Ayrışanlar!

Bitcoin Düşerken Bu Altcoinler Yükseldi! İşte Pozitif Ayrışanlar!

Takip et

Bitcoin’deki geri çekilme altcoinlerde büyük bir indirim fırsatı doğurdu. Birçok altcoindeki geri çekilme %20’lere ulaşırken dipten gelen alımlarla kayıplar %10’a geriledi.

Marketin büyük bir kısmı hala %10’luk kayıpla işlem görmeye devam ederken, bazı altcoinlerin marketten pozitif ayrıştığını görüyoruz.

Bu anlamda ilk ön plana çıkan proje 1INCH oldu. Merkeziyetsiz borsa platformunun tokeni Bitcoin’deki düşüş ile birlikte eş zamanlı olarak yükselişe geçerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yaklaştı. Kısa sürede %95 oranında yükselen coin yatırımcısının yüzünü güldürdü. (Bazı hacimsiz borsalarda fiyatın 14$ ve 16$ seviyelerine kadar sıçradığı görülse de, bu hareketler düşük hacimden kaynaklandığı için dikkate almıyoruz.)

Bitcoin’e meydan okuyan diğer bir altcoin ise SHIB oldu. Bir süredir yükselişini sürdüren SHIB, Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen günlük bazda %10 primle işlem görmeye devam ediyor.

Kullanıcıların kripto para ile borç vermesini ve almasını sağlayan merkeziyetsiz finans protokolü AAVE’de Bitcoin’den pozitif ayrışan altcoinler arasında. Günlük bazda %40 oranında yükselen AAVE, şu sıralar %22 primle işlem görmeye devam ediyor.

1INCH ve AAVE’deki yükseliş Kore borsası Upbit’deki listelemeden sonra geldi.

Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen ilk 100 coin arasında yer alıp marketten pozitif ayrışan altcoinler şu şekilde:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları