AltcoinHaberler

Bitcoin Düşerken Bu Altcoinler Yükseliyor! Alım İçin Doğru Zaman Mı?

Bazı altcoinlerde güzel yükselişler gözlemliyoruz.

Bitcoin günlük Ma20 direnciyle mücadele etmeye devam ederken, bazı altcoinlerin güzel karlılıklar getirdiğini gözlemliyoruz.

Bitcoin günlük olarak %0.39 eksi ile hafif yatay seyrederken, Ethereum’daki günlük kayıplar %2’lere ulaştı.

Bazı altcoinler ise Bitcoin ve Ethereum’daki hareketten etkilenmeyerek günlük olarak %42’lere varan kazançlar kaydetti.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatlik getiri bakımından marketten pozitif ayrışan altcoinler şunlar:

Axie Infinity AXS        +%43

FLOW                            +%42

Stacks STX                  +%20

Decentraland MANA  +%17

Enjin Coin ENJ             +%10

Chiliz CHZ                    +%6

Hafta sonu olmasının etkisiyle genel olarak hacimlerin düşük olduğunu gözlemliyoruz. Bu noktada balinalar çok daha az likidite ile fiyatları yükseltip düşürebiliyor. Bu nedenlerle uzmanlar yükselmiş bir ürüne yatırım yapılmasının çok riskli olduğunu ifade ediyor. Bu yükselişleri yeni bir alım sinyali olarak değil yüksek fiyattan mal alan ve içeride kalan yatırımcıların çıkışları için bir fırsat olarak değerlendirmek gerekli.

Zira Bitcoin’de yönün henüz belli olmadığını görüyoruz. Bitcoin’de gelecek sert bir satış dalgasında altcoinlerin çok daha derin düşüşler yaşayacağını hatırınızdan çıkarmamanız gerekiyor. Bitcoin’de yön belli olduktan sonra birçok altcoin için güzel fırsatlar gelecektir. Bu noktada fırsatı kaybetme korkusuna kapılmadan, gerçekçi ve güvenli fırsatları beklemek daha sağlıklı olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
nurcan

birazda alttakileri bırakında üstekileri düşünün hepmi kaybetcez bu ne ya niye hep düşüyo anlamıyom bizide düşünün ya


Başa dön tuşu