bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Düşerken SAND Yüzde 30 Yükseldi! İşte Kritik Seviyeler!

Bitcoin Düşerken SAND Yüzde 30 Yükseldi! İşte Kritik Seviyeler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’de iki gündür yaşanan geri çekilme altcoin marketi kana buladı. Altcoinlerdeki geri çekilmeler bugün %20’lere ulaşırken, ABD piyasalarının açılması ile birlikte bir toparlanma geldiğini gözlemledik.

Altcoinlerdeki kayıplar henüz telafi edilmemiş olsa da, bazı altcoinlerin marketten pozitif ayrışmaya başladığını gözlemliyoruz.

Metaverse akımı sonrası yıldızı parlayan projeler arasında yer alan The Sandbox (SAND) Bitcoin’e rağmen, %30’luk bir sıçrama yaşadı. 2.49$ seviyelerinden 3.15$ seviyelerine kadar yükselmeyi başaran SAND bir anda dikkatleri üzerine çekti.

Şu sıralar önemli bir direnç  seviyesinde bulunan SAND, kırmızı bölgenin üzerine çıkmayı başardığında, yeni fiyat keşfine başlayacaktır. Oluşan fincan kulp formasyonu bize yükselişin 4$ seviyesine kadar devam edebileceğini gösteriyor. Ancak henüz bunun onayı gelmedi.

Fiyatın zaten %30 yükseldiği düşünüldüğünde, kırmızı bölgenin üzerine kalacağımıza dair bir onay görmeden işleme girmek oldukça riskli olabilir.

Dipten alamayanlar, 3,30$ üzerinde fiyatın kalıcı olup olmayacağını takip etmeli.

Geri çekilmelerde 2,92$, 2,72$ ve 2,52$ seviyeleri takip edilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları