binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltınBitcoin Düşmanı Peter Schiff Yine BTC İle Altını Kıyasladı

Bitcoin Düşmanı Peter Schiff Yine BTC İle Altını Kıyasladı

Bitcoin düşmanı Peter Schiff, BTC'nin altındaki yükselişi karşılamak için 94 bin dolara çıkması gerektiğini savundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’e olan düşmanlığıyla bilinen altın savunucusu Peter Schiff, BTC-altın kıyaslaması yapmaya devam ediyor.

Her fırsatta BTC’yi kötüleyen ünlü isim, X hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin‘in dolar cinsinden yeni bir yüksek fiyatlama yapmasına rağmen altın karşısında yeni bir yüksek seviyeye ulaşmadığını söyledi.

Peter Schiff “Bitcoin dolarda yeni bir yükseliş yaşarken, altın karşısında yeni bir yükseliş yapamadı. Belki bu asla olmayacak. Bu, Bitcoin’in dijital altın olduğu iddiasını zayıflatıyor.” dedi.

Bu paylaşımından sonra altının yükselişini az bulan Bitcoin destekçilerine seslendi ve altının son iki günlük %3’lük kazancının yaklaşık 450 milyar dolarlık toplam piyasa değerine eşit olduğuna dikkat çekti.

Schiff daha sonra, Bitcoin’in dolar karşısında böyle bir yükseliş yaşayabilmesi için 94.000 dolara yükselmesi gerekeceğini iddia etti.

“Bitcoin pompacıları bu gece altın fiyatındaki “yetersiz” 25 dolarlık artışla dalga geçiyor. Ancak Cuma günkü 39 dolarlık artışın ardından, iki günlük bu %3’lük kazanç toplam piyasa değerinin yaklaşık 450 milyar dolara denk geliyor. Bitcoin’in altındaki bu artışı karşılamak için yaklaşık 23 bin dolar artarak 94 bin dolara çıkması gerekecek.”

Bitcoin topluluğu Peter Schiff’in Bitcoin-altın karşılaştırmasındaki 94.000 dolar söylemini önümüzdeki günlerde BTC fiyatına ilişkin bir tahmin olduğunu savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bitcoin amerikanın insanları soymak için çıkardığı boş bir icat… Adam haklı….

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail