bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Düşmeye Başladı

Bitcoin Düşmeye Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında yeni bir gelişme yaşandı. Kripto para birimi yatırımcıları son dönemde yaşanan fiyat değişimlerinden dolayı ciddi bir problem yaşadıklarını ve bu sorun ile ilgili düşüşün 400 doları bulması ile birlikte daha fazla düşüş olup olmayacak olduğunu merak ettikleri ifade edildi.

Kripto para birimi yatırımcıları bugüne kadar geçen süre içerisinde birçok kez yatırımlarının ne kadar değer kazanacak olduğunu merak ediyordu. Yatırımcılar, bu dönemde yatırımlarının yükselişe geçmesi ve rekorlar kırması ile birlikte tekrar Bitcoin rekorunun kırılacak olduğunu düşünmüş ve bu rekorların ne zaman kırılacak olduğu konusunda ise piyasanın uzman isimlerinden bilgi beklemeye başlamıştı.

Kripto paraların değeri giderek yükseliyor

Kripto paraların değerinin giderek daha fazla yükselişe geçtiğini ve 2000 dolar değer kazandığını ifade eden analistler ise bu dönemde yatırımcıların herhangi bir panik satış yapmasının en kötü hata olacağını, 400 dolar düşüşün 2000 dolar değer artışına karşılık çok büyük bir düşüş olmadığını ifade ettiler. Bitcoin fiyatı giderek daha fazla yükselirken, bazı yatırımcılar ise bu fiyat artışlarının bir yerde son bulmasını bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları