Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Düşsün Diye Uğraşanlar Var!

Bitcoin Düşsün Diye Uğraşanlar Var!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırımcılar, son yılların giderek büyüyen kripto paraları arasında olan Bitcoin hakkında her gün yüzlerce manşet görüyor. Kimi siteler kripto para birimlerini olduğundan fazla abartıyor, kimileri ise yerden yere vuruyorlar. Kripto para birimlerine genel olarak bakıldığında yatırımcılar artık beklentilerin giderek daha fazla yüksek olduğunun farkında ve kripto para yatırımlarının daha çok yükseleceğini tahmin etmekteler.

Kripto para yatırımcılarının bu dönemdeki beklentisi kısa bir süre içerisinde düşüş devam etse bile sonunda yine yükselecek olan kripto para birimi sahiplerinin elinde tuttukları yatırımlar olacak. Bundan çok daha zoru konusunda ise kripto para birimi yatırımları hakkında yapılan olumsuz ve ‘kesin düşüş’ manşetleri olmakta. Manşetlerde bazen kripto paralar beklenenden daha çok düşecekmiş, en kötüsü olacakmış, en büyük düşük olacakmış gibi bir hava lanse ediliyor ve bu hava giderek daha fazla yatırımcıyı üzüyor. Yatırımcıları korkutan bu tür olaylar aynı zamanda Bitcoin düşüş yaşasın diye uğraşanların yaptıkları eylemlerden geçiyor. Yatırımcıların bu tür manşetlere inanarak değil, kendilerine göre hareket etmeleri daha doğru bir karar olur.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları