BitcoinHaberler

Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı?

Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı? Dünyanın en popüler kripto parası Bitcoin, ciddi bir yükseliş yaşamıştı. Nisan ayının başında, 200 günlük direnç seviyesi ortalamasını geride bırakan, Bitcoin, son günlerde, 5000-5100 aralığında ve yatay seyrediyor. Derecelendirme şirketi, Weiss Ratings Bitcoin’de bir düşüş yaşanabileceği uyarısında bulundu. Hatırlanacağı gibi 10 Nisan’da 5470 doları gören Bitcoin, sonraki günler, 4900 dolara kadar geriledi. Bununla beraber, şirket, Bitcoin’in bir miktar daha düşüş yaşayacağını tahmin ettiklerini açıkladı.

Bitcoin İçin Düşüş Bekleniyor

Nisan ayının hemen başında, ciddi bir şekilde yükselen, Bitcoin, buna karşın son günlerce yatay seyretmeye başlamıştı. İnsanlar, dünyanın en ünlü Kripto parasının akıbetini merak etmeye başladı. Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, Bitcoin’in yakın vadede nasıl bir davranış göstereceği konusunda tahminde bulundu.

Konuyla alakalı olarak Weiss Ratings, resmi Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. 10 Nisan itibariyle, 5470 dolar seviyesine ulaşan Bitcoin, sonraki günlerde ise, 4900 dolara kadar geriledi. Weiss Ratings, 26 Mart’ta konu hakkında paylaştığı tweetle, Bitcoin’in hangi düzeyde seyredeceği sorularına yanıt verdi. Şirket, Bitcoin’in 4000 dolara kadar düşmesini beklediklerini açıkladı. 10 Nisan gününden bu yana kısmi bir düzelme yaşanması ise, şirkete göre aşırı alımların bir sonucu.

5470 dolar seviyesine kadar ulaşan Bitcoin, şu sıralar 5070 dolardan alınıp satılıyor.

Bitcoin’in ünlü derecelendirme şirketi Weiss Ratings’in öngördüğü gibi 4000 dolar seviyesine kadar gerileyip gerilemeyeceği ise merak konusu oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu