Bitcoin

Bitcoin Düşüşe Geçti

Bitcoin 150 dolar değer kaybetti.

Nexo

Bitcoin fiyatı düşüşe geçti. Bitcoin piyasasında yatırımcılar bir süredir devam eden yükselişler kapsamında büyük oranda yatırım yaptıkları piyasanın kendilerine tekrar ‘ihanet’ edip etmeyecek olduğunu ‘kara kara’ düşünürken, şimdilerde yeni bir düşüş furyası başladı. Bitcoin gün sonuna doğru yükseliş beklentisi varken tam tersine düşüş gördü ve piyasa fiyatından sadece 20 dakika içerisinde 150 dolar kadar fiyat eksildi.

8.000 dolar seviyesinin altına gerileyen Bitcoin fiyatı nedeniyle bazı kripto para yatırımcıları hemen satış yapma yolunu tercih ettiklerini yabancı kripto para sayfalarında açıkladı. Bazıları ise bu düşüşten endişe etmenin yersiz olduğunu, piyasada bu ve buna benzer 150 dolar ve 500 dolara kadar düşüşleri normal karşılayacaklarını belirtti.

500 dolardan daha büyük bir düşüş olması durumunda hemen satış yapacağını belirtenlerin sayısı giderek artarken, panik satışlar sonrasında Bitcoin fiyatında daha büyük oranda bir düşüş görmenin mümkün olabilecek olduğu iddia edildi. Kripto para analistleri ise bu konuda kesin bir karara varamadıkları için her an her şeye hazırlıklı olma konusunda kripto para yatırımcılarını uyarmayı sürdürüyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı