Bitcoin

Bitcoin Emeklilik İçin En Değerli Yatırım Diyen Analistten Önemli İddialar

Birçok analiste göre Bitcoin, yakın bir gelecekte şaha kalkacak!

2020 yılına yükseliş trendiyle başlayan Bitcoin, bir süre için yatırımcılarına umut vaat etse de coronavirüs sebebiyle yaşanan ve “kara perşembe” olarak tarihe geçen günde müthiş bir çöküş yaşadı. Bu süreçte 3 bin 800 doların altına inen BTC fiyatı yatırımcılarını paniğe sürüklemiş olsa da lider kripto para biriminin yeniden yükselişe geçmesi kriz anında güvenli liman tartışmalarını yeniden alevlendirdi.

An itibarı ile 7 bin 100 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin, birçok analiste göre güçlü bir yükselişe geçecek.

Sektörün tanınan analistlerinden Davincij15, 1 BTC’nin yatırımcılarına emeklilik vaat ettiği iddiasında bulundu. Analist, Twitter’dan paylaştığı yazısında şu sıralar sınırsız şekilde basılan ABD dolarının bir süre sonra değer kaybı yaşayacağından ve Bitcoin’in ilerleyen süreçte altın değerinde olacağından bahsetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu