BitcoinHaberler

Bitcoin En Büyük Destekçisini Kaybetti

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Menkul Kıymetler’de komisyon üyeliği yapan ve Bitcoin’e destek veren Bart Chilton hayatını kaybetti.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Menkul Kıymetler’de komisyon üyeliği yapan ve Bitcoin’e destek veren Bart Chilton hayatını kaybetti. Yüksek bir gelir sahibi olan yatırımcıları eleştiren ve türev ile takaslar hakkında sıkı bir duruş sergileyen Chilton, Bitcoin adlı kripto parayı da oldukça fazla savunuyordu. Genel anlamda Blockchain adındaki teknolojinin de desteklenmesini savunan isim Forbes’te de yazı yazıyordu. Chilton’ın Forbes’te blok zincirleri hakkında birkaç tane makalesi bulunuyor. En fazla bilinen makalesinde ise 1970’li yıllarda oldukça popüler olan Quenn’in şarkıları ile blok zincirleri arasında bağlantı kurmuştu.

Yaratıcı Olmak Zorundayız

Chilton Bitcoin’in de içinde bulunduğu kripto dünyası ile ilgili Freddie ve Queen’den çok fazla ders alınması gerektiğini söylemişti. Şarkıda da yer aldığı gibi herkes ilk önce farklı ol çağrısına kulak vermeli ve adımları bu yönde atmalıydı. Chilton blok zincirlerinin finans sektöründe kullanılmasının öneminden bahsederek girişimcileri daha fazla yıkıcı olmaya davet etmişti. Bu çağrısında herkesin yaratıcı olması gerektiğini savunuyordu. Chilton’dan kripto paracılara gelen ikinci önemli çağrı ise ısrardı. 1970’li yıllarda Queen üç dakikayı aşan şarkılarının yayınlanmayacağı konusunda yöneticilerce uyarılmıştı. Ancak buna uymayan Queen en ünlü şarkılarından olan Rhapsody’yi altı dakikadan uzun tutmuştu. Yani kripto paracılar da bu şekilde ısrarcı olmalıydılar. Chilton’un bir başka öneri kelimesi ise zamandı. Ona göre para, çaba ve zaman kripto para havuzu için oldukça önem verilmesi gereken bir konuydu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu