Haberler

Bitcoin ETF’si 2020’de ABD Tarafından Onaylanmayacak!

The Block 2020 Outlook Survey'e katılımlar yüksekti. İnternet sitesi yaptığı anketin sonuçlarını yayınlayarak ABD ile ilgili çok dikkat edilen soruları kullanıcılara yöneltmişti.

The Block 2020 Outlook Survey anketinde ortaya çıkan sonuçlar kripto para yatırımcılarını şaşırttı. Kripto para birimi yatırımcıları 2020 yılında ABD tarafından Bitcoin’e yönelik ETF onayının mümkün olamayabileceğini düşünürken, 2020’de ABD’nin BTC ETF’sine olumlu bir karar ile geri dönmeyeceğini düşünüyor.

Yatırımcıların bir kısmı ABD yönetimini özellikle geçtiğimiz sene eleştirmiş ve ETF hakkında bazı yasal süreleri geçmesine rağmen SEC tarafından herhangi bir karar verilmemiş olmasına büyük tepki göstermişti.

Katılımcıların %82’si Bitcoin ETF’si ile ilgili olarak kendilerine yöneltilen ‘ABD yönetimi Bitcoin ETF’sini 2020 yılı sınırları dahilinde onaya tabii tutacak mı?’ sorusuna devasa bir oranla ‘hayır’ yanıtı verdi.

ABD’den gelen son haberler ise bu sene içerisinde kripto para yasalarının çıkmayacağına işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu