Kripto Para

Bitcoin Fiyatı 10.150 Dolar, Altcoin Fiyatları Normale Dönüyor

Bitcoin fiyatı son zamanların en büyük düşüşlerini bugünlerde yaşadı.

Kripto para birimi yatırımcıları birkaç yıl içerisinde beklemedikleri sonuçlar ile karşı karşıya kaldılar. Binlerce insan kripto para birimlerinin bir zaman değerinin yükseldiği, bir zaman ise değerinin düştüğünü farketti. Bitcoin bugünlerde düşüş yönünde talep görüyor ve binlerce insan kripto para birimi satın almak veya almamak arasında büyük bir kararsızlık yaşıyor. Yatırımcıların büyük bölümü kripto para pazarında ciddi problemler ile karşı karşıya kalırken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise doğru hamleler yaparak kendi kripto para birimlerine daha fazla değer katıyor.

Bitcoin yatırımcılarının büyük bölümü kripto para satın almanın bu dönemde kendilerine kazanç olarak dönmeyeceğini düşünürken, analistlerde bu dönemde alımların azalacak olduğunu belirtmekte.

Yatırımcıların büyük bölümü kripto para birimi konusunda kararsızlık yaşarken, altcoin fiyatları da bugün normale dönmeye ve değer kaybı azalmaya başlamışa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu