Kripto Para

Bitcoin Fiyatı 10.150 Dolar, Altcoin Fiyatları Normale Dönüyor

Bitcoin fiyatı son zamanların en büyük düşüşlerini bugünlerde yaşadı.

Nexo

Kripto para birimi yatırımcıları birkaç yıl içerisinde beklemedikleri sonuçlar ile karşı karşıya kaldılar. Binlerce insan kripto para birimlerinin bir zaman değerinin yükseldiği, bir zaman ise değerinin düştüğünü farketti. Bitcoin bugünlerde düşüş yönünde talep görüyor ve binlerce insan kripto para birimi satın almak veya almamak arasında büyük bir kararsızlık yaşıyor. Yatırımcıların büyük bölümü kripto para pazarında ciddi problemler ile karşı karşıya kalırken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise doğru hamleler yaparak kendi kripto para birimlerine daha fazla değer katıyor.

Bitcoin yatırımcılarının büyük bölümü kripto para satın almanın bu dönemde kendilerine kazanç olarak dönmeyeceğini düşünürken, analistlerde bu dönemde alımların azalacak olduğunu belirtmekte.

Yatırımcıların büyük bölümü kripto para birimi konusunda kararsızlık yaşarken, altcoin fiyatları da bugün normale dönmeye ve değer kaybı azalmaya başlamışa benziyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı