Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 15.000 Dolar Olacak Mı?

Bitcoin fiyatı ne kadar yükselecek?

Kripto para birimleri son dönemde sürekli olarak değer kazanmaya devam ederken, Bitcoin bugün 13.000 dolara yakın seviyeleri gördü. Yatırımcılara mutlu anlar yaşatmayı kendisine son dönemde görev edinen kripto para birimi balinaları ise bu dönemde 15.000 dolara kadar yükseliş olmasında büyük rol oynayabilirler.

Bitcoin fiyatının yükselmesi sadece yatırımcılar için değil, aynı zamanda piyasada olan ve olmayan tüm yatırımcılar için çok önemli.

Kripto paraların giderek yükselmeye devam eden değeri Bitcoin yatırımcısı olan kişilerin daha fazla para kazanmasına sebep olurken, bir taraftan da piyasada olmayan yeni yatırımcıların piyasada yeni yatırımlar yapmasına sebep oluyor. Bitcoin’i yükselten faktörlerden birisi ise piyasadaki balinaların yüksek miktardaki alımları ve bunların sürekli bir hale gelişi.

Alım talebine ve piyasa durumuna bakıldığı zaman yakın zamanda 15.000 dolar seviyesi görülebilir. Ancak bu sıralar bir düzeltme olabileceğini unutmamak gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu