Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 20.000 Dolar Olacak Mı?

Bitcoin Fiyatı 20.000 Dolar Olacak Mı?

Takip et

Bitcoin hakkında kısa süre içerisinde yeni bir takım iddalar ortaya atılıyor ve bu iddialar sürekli olarak gündemde kalmak zorunda gibi görünüyor. 20.000 dolar seviyesine ulaşana kadar Bitcoin fiyatı hakkındaki iddialar sürekli olarak gündemde kalacak ve kripto para sahipleri bu süre içerisinde kripto para yatırımları ile ilgili meraklı gözler ile ne zaman 20 bin dolar rekorunun kırılacak olduğunu merak ediyor olacak. 20.000 dolar hakkında iddialar Haziran ayında yükselişlere bağlı olarak rekor kırabilecek seviyeye doğru gidiyor ve insanların kripto para yatırımı yapması konusunda teşvikler veren bir fiyat artışı gibi görünüyordu.

Bitcoin bir anda kripto para yatırımcılarını şaşkına uğrattı ve fiyat ciddi oranda düşüş eğilimi gösterdi. 14.000 dolar seviyesine 100 dolar kala 9.750 dolar seviyelerine kadar düştü.

Bu düşüşlerin hemen arkasından Bitcoin 20.000 dolar ne zaman olacak? Sorusu gündeme geldi ve insanlar Bitcoin satın alıp almamak hakkında endişe ile beklemeye başladı.

Yüzde 65.5 seviyelerine yükselen Bitcoin hakimiyeti bu süreçte yüzde 80 seviyelerine kadar tırmanabilir. Bu Bitcoin için ciddi yükselişleri beraberinde getirir fakat altcoinler için bu süreç çok kötü geçebilir. Analistler BTC hakimiyetinde yüzde 45-50 seviyelerine inilmeden altcoinlerde ciddi artışlar olmayacağını öngörüyor. BTC hakkındaki fiyat öngörüleri ise bu sene içerisinde 17 ila 20 bin dolar seviyelerine ulaşabileceği yönünde.

*Bu bir öneri değildir, yatırım tavsiyesi veya niteliğinde değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları