BitcoinHaberler

Bitcoin Fiyatı 20.000 Dolara Yükselirse Kaos Olabilir!

Bitcoin fiyatının 20.000 dolar seviyesine yükselmesi durumunda kaos yaşanabileceğini hiç düşündünüz mü?

Bitcoin fiyatının 20.000 dolara yükselmesi bazı yatırımcıları çılgına döndürebilir mi? 2017 yılında rekor kırıldığında yatırımcılar arasında yer alıyorsanız ve 20.000 doların görüldüğü an satış yapmak istediğinizde yapamadıysanız bu soruya yanıtını “EVET, EVET, EVET!” olur. Çünkü 2017 yılında bazı kripto para borsaları – ve bunlar arasında Türkiye merkezli kripto para birimi borsalarının da olduğu belirtilmişti – yatırımcılarına kabus dolu birkaç dakika yaşattı.

O dakikalar o an yatırımlarını satmak isteyen yatırımcılar için dakikalar değil saatler, günler ve haftalar gibi geçmişti. Bitcoin 20.000 doları gördüğünde hemen satış yapmak isteyen düşük fiyatlardan Bitcoin satın alan yatırımcılar borsaların bir anda yüz binlerce emir girilmesi sonrasında çökmesi, emirleri yerine getirememesi sorunuyla karşılaştı.

Kripto para borsalarının yeni bir 20.000 dolar veya daha yüksek fiyat rekoru görüldüğü an bu duruma düşüp düşmeyecekleri merak konusu. Bazı yatırımcılar buna karşı en büyük kripto para borsaları olan Coinbase ve Binance gibi borsalarda yatırımlarını %50 olarak paylaştırırken kendilerince önlem almak zorunda kalıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu