Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi

Bitcoin fiyatı nereye kadar düşecek?

Bitcoin fiyatının 3.200 dolara kadar düşmesi yatırımcılar üzerinde panik etkisi yaşattı. Bitcoin almak yerine satmayı tercih edenlerin sayısının artması sonucunda fiyat beklentisi 3.000 dolara kadar gerileyebilecek olduğuna inanılır bir noktaya düştü. 3.200 dolara gerilemesi dolayısı ile en düşük fiyat beklentisi iddiası olan 3.500 dolar seviyesinin tutmamasına sebep olan Bitcoin, bugün sabah saatlerinden itibaren düşmeye başladı.

Sabah saatlerinin hemen ardından düşmeye başlayan Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılara zor zamanlar yaşattığı son ayların en düşük seviyesini bugün görmüş oldu. Fiyat düşmesi ile sınırlı kalmayarak piyasa hacminde düşüşler gören Bitcoin’in, piyasa hacmindeki düşüşlerin yanında fiyatındaki düşüşler yatırımcılar açısından son derece ”verimsiz” bir yatırım olarak iddiaların ortaya çıkmasına sebep oldu.

Bitcoin fiyatının ne kadar süre daha düşecek olduğu ve ne zaman düşüşlerin son bulacak olduğu konusunda ise yatırımcılar açısından beklentiler en erken bu yılın sonu, en geç ise bilinmeyen bir tarih olarak gösteriliyor ve Bitcoin fiyatının çok dengesiz olduğu, buna bağlı olarak bir takım problemler yaşandığı yatırımcılar tarafından belirtilmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
Bitcoin.News

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu