Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi

Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının 3.200 dolara kadar düşmesi yatırımcılar üzerinde panik etkisi yaşattı. Bitcoin almak yerine satmayı tercih edenlerin sayısının artması sonucunda fiyat beklentisi 3.000 dolara kadar gerileyebilecek olduğuna inanılır bir noktaya düştü. 3.200 dolara gerilemesi dolayısı ile en düşük fiyat beklentisi iddiası olan 3.500 dolar seviyesinin tutmamasına sebep olan Bitcoin, bugün sabah saatlerinden itibaren düşmeye başladı.

Sabah saatlerinin hemen ardından düşmeye başlayan Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılara zor zamanlar yaşattığı son ayların en düşük seviyesini bugün görmüş oldu. Fiyat düşmesi ile sınırlı kalmayarak piyasa hacminde düşüşler gören Bitcoin’in, piyasa hacmindeki düşüşlerin yanında fiyatındaki düşüşler yatırımcılar açısından son derece ”verimsiz” bir yatırım olarak iddiaların ortaya çıkmasına sebep oldu.

Bitcoin fiyatının ne kadar süre daha düşecek olduğu ve ne zaman düşüşlerin son bulacak olduğu konusunda ise yatırımcılar açısından beklentiler en erken bu yılın sonu, en geç ise bilinmeyen bir tarih olarak gösteriliyor ve Bitcoin fiyatının çok dengesiz olduğu, buna bağlı olarak bir takım problemler yaşandığı yatırımcılar tarafından belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları