Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 3.350 Dolar, Sıradaki 3.000 Dolar Mı?

Bitcoin fiyatındaki gerileme nereye gidiyor?

Bitcoin fiyatının tekrar 3.350 dolara gerilemesi piyasada ”Bir sonraki seviye 3.000 dolar mı?” endişesini başlattı. Bir süredir kripto para birimlerinin fiyatlarının ne kadar süre düşecek olduğu ve ne kadar düşecek olduğu konusunda yatırımcılar oldukça fazla kararsız kalmış ve fiyatların ne zamana kadar gerileyecek olduğu konusunda endişe mevcut ve bu endişe yatırımcılar açısından kripto paralara sahip olmayı engelleyen en büyük neden olarak görülmekte.

Bitcoin fiyatının 3.000 dolara gerileyebilecek olduğu yönündeki endişelerin sürekli olarak artıyor olması ve fiyatların 3.000 dolara gerilemesi ile 2.500 dolara kadar düşebilecek olduğu beklentisinin devam etmesi yatırımcılar açısından büyük korku olarak görülmekte.

Henüz kripto para fiyatlarının ne zamana dek düşecek olduğu ve 3.000 dolar seviyesinin bir sonraki seviye olup olmayacak olduğu değerlendiriliyor ve piyasada henüz kripto paralar konusunda kesin karar veren bir kişi dahi bulunmuyor. Beklemede olan ve kripto paraları izleyenlerin sayısının artmış olması da buna bağlı nedenler ile ortaya çıkmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu