Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 3.600 Dolara Düştü!

Bitcoin piyasa hacmi ve fiyatında değer kaybı!

Bitcoin sahipleri bugün gün içerisinde fiyatların 3.600 dolar seviyesine düşmesinden sonra panik satışlarına tekrar başladı. 3.500 doları görürse büyük düşüş yaşayabilecek olduğundan endişe edilen Bitcoin, fiyatı ile yatırımcılara gün içerisinde panik satışlar yaptırmanın yanında piyasa hacminde de çatlak yarattı. Milyarlarca dolarlık piyasa hacmi kaybının birkaç gündür değişim oranları ortalama 10 milyar dolar civarındayken, bugün ise 15 milyar dolar seviyesine yükseldi ve kripto para birimlerinin fiyatlarında %7 oranında düşüşler oldu. Bazı kripto para birimlerinin fiyatlarındaki düşüşler daha fazla olurken, en büyük düşüşü ise son 24 saat içerisinde %9.24 oranı ile Ethereum yaşadı.

Ethereum Çok Düşüyor

Ethereum fiyatının en fazla düşen kripto para birimi olması ve fiyatının sürekli olarak düşüyor olmasının yanında en büyük düşüşleri Ethereum’un görüyor olması yatırımcılarına daha zor günler yaşamalarına sebep oluyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlere göre Ethereum %48 oranında (BTC-ETH) düşüş yaşaması ile yatırımcılarına zor günler yaşatan ve en fazla düşen kripto para birimi olarak anılıyor.

*Ethereum ve Bitcoin ayrı kripto paralardır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CMC
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu