Bitcoin

Bitcoin fiyatı 5.500 dolarda dengelendi

Bitcoin fiyatında gerilemeler sürüyor.

Bitcoin fiyatındaki gerileme düne oranla bugün de devam etti. 200 dolar daha düşüş yaşaması ile beraber 5.500 dolara gerileyen Bitcoin, bu gerileme sonucunda fiyatında toplamda %15 oranlarında 2 gün içerisinde düşüş yaşamış oldu. 8.300 dolar beklentisin rağmen bunu bir süredir gerçekleştirememesinden dolayı dengeli fiyat çizelgeleri çizen Bitcoin, bugün ise 5.500 dolar seviyesine gerilemiş durumda olarak, fiyatının sürekli olarak düşecek olduğuna yönelik bir takım beklentileri doğurdu.

Bitcoin Cash fiyatında %20 oranında yaşanan gerileme sonrasında %15 oranında gerileyen Bitcoin, bu düşüşlerin arkasından yükselip yükselemeyecek olduğu konusunda merak uyandırıyor.

Bitcoin fiyatı ne zaman yükselecek, sorularının yanıtlarını arıyoruz, biz yatırımcılar olarak bu sorunun yanıtını bulamayacak olduğumuz için piyasanın son durumunu takip etmek ve piyasada olan mevcut yatırımların gidişatını izlemek zorunda kalıyoruz. Toplu satışlar hemen ortaya çıksa belki de kayıplar yaşamaz, sürekli olarak daha fazla kazanırız. – Yatırımcı

Yılın en düşük seviyelerini gören BTC 5500 dolardaki destekte de tutunamazsa kısa sürede 4000 dolara kadar gerileme yaşayabilir.

Bitcoin Cash hard forkunun hemen ardından fiyatların yükselmesinin birkaç hafta alabilecek olduğu, yıl sonu beklentisinin ise 3000 dolara kadar düşebilecek olduğu beklentisi var.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu