BitcoinHaberler

Bitcoin Fiyatı 7000 Doların Altına Gerilese De Tekrar Yükseliş Yaşadı

Bitcoin fiyatı gün içerisinde 6910 dolar seviyesine kadar geriledi.

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmelere bakılacak olursa bugün volatil bir tablo çizildiği görülüyor. Gün içerisinde 6910 dolar seviyesine kadar gerileyen ancak bu seviyeden sekip an itibarı ile 7050 dolar seviyelerinde olan BTC fiyatı destek seviyesinde tutunmuş oldu.

Kripto para birimi piyasasında yaşanan bu düşüş yatırımcıları ani paniğe sürüklerken, bazı kripto para birimi bu düşüşleri zaten beklediklerini ifade ettiler.

Öyle ki 6840 dolar seviyesi destek olarak görülürken BTC’nin bu seviyelere kadar düşebileceğini daha önceki yazılarımızda ifade etmiştik. Haftalık olarak 6900 dolar seviyesi üzerinde kapanış yaparak olumlu bir tablo çizen Bitcoin, her ne kadar bu seviyenin üzerinde kapanmış olsa da haftalık olarak hacimlerin giderek azalıyor oluşu bir yükseliş trendinin resmen başladığı fikrini şuan için desteklemiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu