Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 9.800 Dolar Seviyesini Koruyor

Bitcoin Fiyatı 9.800 Dolar Seviyesini Koruyor

Takip et

Bitcoin fiyatında herhangi bir yeni gelişme yok. Fiyat neredeyse birkaç gündür sürekli 10.000 doların altında seyretmeye programlanmış gibi görünüyor ve kısa vadeli olarak yatırımcıların yine kayıplar yaşamasına sebep olsa da uzun vadede alım fırsatı yaratıyor. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin ardında olan nedenler araştırılırken, birçok kripto para birimi yatırımcısı bugün henüz kesin bir beklenti içerisinde olmadıklarını ve bu sebeple yatırımlarını geri çekmek konusunda endişeleri olsa da satış yapmak zorunda kalmaktan korkuyor.

Bitcoin fiyatı yükselecek mi?

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusu yine kripto para piyasasında yatırımcıların aklında oaln soru işaretlerinden birisi. Bitcoin fiyatında değer artışlarının ne kadar süre sonra yaşanacak olduğu konusunu merak eden yatırımcılar, bugün ve gelecek günlerde ne kadar fiyat değişimi olabileceğinin önceden bilinemeyecek olduğu için fiyatın yükselmesinin biraz zaman alabilecek olsa da 10.000 doları geçebileceğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatındaki artışların 10.000 doları geçmesi ile birlikte 9.800 dolar seviyesinden alım yapanlar yine en fazla kazananlar arasında olmayacak ancak geç yatırım yapanlara göre daha fazla kazanmış olacaklar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları