binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Artacak

Bitcoin Fiyatı Artacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatına dair son bir haftadır olumlu ve olumsuz binlerce iddia ve yorum mevcut iken fiyatın artacak veya azalacak olduğu konusunda derin bir endişe hakim. Yatırım yapılmasını öneren analistler, yatırım yapılmamasını öneren analistlerin yorumları derken son günlerde kripto paralar konusunda tam anlamı ile net bir düşünce ve gelecek öngörüsü ortaya konabilmiş değil. Türk yatırımcılar ile yabancı yatırımcıları arada bırakan tek konu ise bu değil.

Yatırımcılar ellerinde tuttukları kripto paraların eğer ki bir düşüş olacak ise satmalarından yana olduklarını, daha sonra en  düşük seviyeden alım yapmanın daha fazla karlılık getirecek olduğunu düşünürken, bazı yatırımcılar ise satışın her halükarda zarar sebebi olacağı görüşünde.

Fiyatın Artması Beklentisi Mevcut

Piyasada genel hava ise oldukça fazla olumlu yönde. Bitcoin fiyatının artacak olduğunu düşünen kişi sayısının fazla olmasına rağmen yakın gelecekte kritik bir düşüş olabileceğini düşünen yatırımcı sayılarının da az olmadığını görmek mümkün.

Bitcoin’e dair yapılan bu açıklamalar ve yorumlar ne kadar doğrudur, ne kadar geleceğe yönelik tahmin içerebilir bilinmese dahi kripto para sektöründe gelişmeler olacağını tahmin eden analist sayısı bir hayli fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail