BitcoinHaberler

Bitcoin Fiyatı Kabusu Yaşadı: 7.500 Dolara Düşen Fiyat 7.300’e Mi Gidiyor!

Bitcoin fiyatında yeni bir kabus daha yaşandı ve Bitcoin fiyatındaki son hamle 7.500 dolara kadar düşüşe neden oldu.

Bitcoin saat 18.00’da kripto para piyasasının beklemediği büyük bir kayıpla daha gündeme geldi. Piyasa hacmi ve fiyatı giderek düşen kripto para biriminin değeri beklenmedik düzeyde 300 dolardan fazla değer kaybından sonra 7.500 dolara kadar geriledi. Bitcoin fiyatı bazı kripto para borsalarında 7.490 dolara kadar düşerken bazılarında ise 7.550 dolar seviyesine kadar düşüş gösterdi ve yatırımcılarını bu yönü ile memnun etmek bir yanda kalsın, kabus dolu günler yaşatmaya başladı.

Bitcoin’de yaşanan son düşüşler beklenmedik düşüşlerdi ve bugün bu kadar büyük bir fiyat düşüşü yaşanması yatırımcılar tarafından beklenmeyen bir hamleydi. Kripto para piyasası ciddi problemler ile karşı karşıya kalırken, yatırımcılar piyasa fiyatının daha çok düşebilecek olduğunu ve daha fazla problemle karşı karşıya kalabilecek olduklarını düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre daha devam edeceği ise büyük bir merak konusu.

7.500 doların hemen arkasından gelebilecek 7.300 dolar büyük bir kritik seviye olarak algılanıyor. Bitcoin analistlerine göre 7.300 dolara düşüş olması 6.300 dolara düşüşü de yaşatabilecek kadar çok büyük bir düşüş olarak görülüyor.

An itibarı ile 7650 dolar seviyelerinde işlem gören BTC’de 7600 dolar desteği oldukça önemli. Bu desteğin altına gerileme olursa fiyatın çok daha kötü seviyelerine düşebileceği iddia ediliyor.

*Bitcoin fiyatı her an değişkenlik gösterebilir. Sitemizden canlı fiyatları takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu