binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Fiyatı Rekor Düşüş Yaşadı

Bitcoin Fiyatı Rekor Düşüş Yaşadı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında yaşanan rekor düşüş kullanıcıları tedirgin etti. Kripto paralarda yaşanan bu düşüş sürecinin sona ermeye niyeti yok gibi görünmesine rağmen yatırımcı oranlarının günden güne azalmaya başlaması piyasada ciddi kırgınlıklar olduğunu gösteriyor. Bitcoin 7.200 dolar seviyesine kadar gerilediği bugünde yatırımcıların en ufak kar etmelerini sağlamazken, zarar etmelerine ve zarar oranlarının fazlası ile artış göstermesine neden oldu.

Kripto para piyasasının canlanmaması ve sürekli gerilemesi sonucunda ortaya çıkan kaos ise yatırımcıları korkutan ve yatırımlarının geri çekilmesine neden olan detaylardan en başlıcası gösterildi.

Neden Düştü?

Eğer ki iddialar doğru ise Bitcoin fiyatlarında yaşanan düşüş nedeni milyonlarca dolarlık hatta milyarlarca dolarlık ani satışlar olarak gösterilmekte. İddiaların doğru olma olasılığı çok yüksek olmasına rağmen tam sonucun ne zaman ortaya çıkabilecek olduğu veya ne zaman fiyatların artacak olduğuna dair en ufak bir bilgi bulunmamakta.

Ani satışlar nasıl ki diğer döviz kurunda etki yaratıyor ise benzer şekilde kripto para piyasasının sağlam olmayan ve trilyonlarca dolarlık hacme sahip olmayan piyasasını derinden sarsmaya yetiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail